Premetec
Ota yhteyttä

Premetec Production Oy Y-06177659 

Verkkolaskut 
Verkkolaskutusosoite: FI1251970320002670 
Operaattori: Osuuspankki (OKOYFIHH) 

Laskujen vastaanotto sähköpostitse 
Toivomme, että lähetätte tähän osoitteeseen ainoastaan laskuja. Laskut lähetetään palveluun sähköpostin PDF-muotoisina liitetiedostoina ja laskun liitteiden tulee olla samassa tiedostossa itse laskun kanssa.
06177659@scan.netvisor.fi 

Laskujen vastaanotto postitse skannauspalveluun 
Osoitetietojen tulee olla täydellisenä sekä laskussa että kirjekuoressa, jotta lasku voidaan välittää nopeasti ja luotettavasti vastaanottajalle. 

Premetec Production Oy 
06177659 
PL 100 
80020 Kollector Scan 


Yhteystiedot 1.8.2019 alkaen Premetec Oy Y-2686044-7 

Toimitusjohtaja
Paavo Linna
paavo.linna@premetec.fi
+358 44 980 6167


Henkilöstö- ja taloushallinto
Johanna Linna
johanna.linna@premetec.fi 
+358  40 187 6771


Suunnittelu ja kehittäminen
Janne Lappalainen
janne.lappalainen@premetec.fi 
+358  40 018 6676 


Suunnittelu
Teemu Partanen
teemu.partanen@premetec.fi
+358 40 838 6740


Yhteystiedot 1.8.2019 alkaen Premetec Production Oy Y-0617765-9 

Toimitusjohtaja
Paavo Linna
paavo.linna@premetec.fi
+358 44 980 6167


Myyntipäällikko
Toni Immonen
toni.immonen@premetec.fi 
+358  40 094 3614


Tuotanto ja laatu
Jorma Martikainen
jorma.martikainen@premetec.fi
+358 40 026 9569


Työnjohtaja (valmistus)
Joni Keinänen
joni.keinanen@premetec.fi
+358 40 018 4700


Ohjelmointi
Mikko Tuononen
mikko.tuononen@premetec.fi 
+358 40 520 5345


Työnjohtaja (työkalut ja kokoonpano)
Harri Honkanen
harri.honkanen@premetec.fi
+358 40 540 1523

Pyydä tarjous tai jätä viesti